Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri

 

  0530 292 61 21
 
 

 

THETAHEALING

 

Konuşma sırasında beyin dalgamız betada, meditasyon halindeyken alfada, uyku ile uyanıklılık arasındaki(derin uykuya geçmeden önceki) frekans ise thetadadır. “Theta” zihin durumunda, bilinç ile bilinçaltı (ya da bilinçdışı) alan arasındaki geçiş ile bilinç açık olarak, kişinin bilinçaltındaki kısıtlayıcı kök inançlarını bulup değiştirebiliriz. Thetahealing meditasyonu ile beyin frekansımızı thetaya aldığımızda bize hizmet etmeyen blokajları olumlu programlar ile değiştirip hayatımızda pozitif değişimlere şahit olabiliriz.  Theta şifa, inanç sistemleri, bastırılmış duygular, acılar, kayıplar, korkular, travmalar ve genetik kusurlar gibi doğal işleyişimizdeki blokajların nedenlerini tanımlar. Bu blokajlar, ruhsal enerjinin akışını sınırlayarak hayatımızı etkiler. Hatta fiziksel rahatsızlarımızın kökeninde de bu tıkanıklıklar yatar. Terapi bu blokajları ve engelleri kazma yöntemi ile bulmamıza ve en yüksek kaynağa bağlanarak dört seviyenin tümünde şifalanmasını istememizi ve gözlemlememizi sağlar.

Meditasyon tekniği olarak kabul edilen Theta şifa, 1995 yılında Vianna Stibal tarafından oluşturuldu. Vianna, geleneksel tıbbi tedavinin başarısız olduğu kendi sağlığına dönüş yolculuğu sırasında kullandı. Manevi bir bağlantı yakaladı ve Tanrı'ya yaklaşırken zihnini, bedenini ve ruhunu da geliştirdi. Bu terapi tüm inançlara ve dinlere hitap etmektedir.

İnandığımız şeyi değiştirdiğimizde, nasıl hissettiğimizi değiştiririz, bu da farklı seçimler yapmaya ve yeni eylemler gerçekleştirmeye götürür. İnançlarımız değiştiğinde, düşüncelerimiz, duygularımız ve eylemlerimiz değişir.

Bilinçaltı zihne theta beyin dalgası yoluyla erişilir. Beyindeki elektriksel aktiviteyi kaydetmek için elektrofizyolojik bir izleme yöntemi kullanan bilim adamları, mutluluk duygularının ve iç huzurun yalnızca theta beyin dalgaları baskın olduğunda hissedildiğini keşfettiler.

 

Sizi Arayalım

 Uzman Desteği Alın!.
Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza en uygun - en ekonomik çözümü bulmak için talep formunu doldurabilirsiniz.Güçlü Duruş


Rahatlama


Güvenilir


Hızlı ve Doğru Çözüm
 


Fizyoterapi İzmir


Uzmanlık alanlarımız; Manuel Terapi, Klinik Pilates, Duyu Bütünleme Terapisi, ABA (Uygulamaşı Davranış Analizi) Terapisi, Kuru İğneleme, Kadın Sağlığı, Pelvik Taban ve Stabilizasyon ve Thetahealing.

BİZE ULAŞIN

 Balçova İZMİR

 +90 530 292 61 21 

 info@fizyoterapizmir.com

BİZİ TAKİP EDİN

 
 

E-BÜLTEN
 

 
anti spam software